TON Society Turkey: blockchain meeting

Join our significant gathering in Ankara for TON enthusiasts
25 Jan
·
Ankara

​Etkinlik Hakkında

​TON Türkiye, Çankaya Blockchain Kulübü ile işbirliği içinde Ankara'da blockchain teknolojisinin meraklıları ve profesyonelleri için büyük bir buluşma düzenliyor. TON ekosisteminin 2024 vizyonunu ve son güncellemelerini derinlemesine ele alacağımız bu etkinlikte katılımcılar, TON ekosistemine ilk elden bir bakış atma fırsatı bulacaklar.

​Neler Olacak?

​TON 2024 Planları: TON ekosisteminin 2024 yol haritasını keşfedin. Gelecekte bizi neler bekliyor, yenilikler ve gelişmeler hakkında detaylı bilgiler edinin. ​Ekoistem Güncellemeleri: TON'un son teknolojik ilerlemeleri ve ekosistemdeki yenilikçi güncellemeler hakkında bilgi alın. ​Networking: Blockchain dünyasının diğer meraklıları ve profesyonelleriyle tanışın, fikir alışverişinde bulunun ve yeni iş birlikleri kurma fırsatı yakalayın. ​Kimler Katılmalı?

​Blockchain teknolojisine ilgi duyan herkes! İster yeni başlayan bir meraklı olun, ister bu alanda uzman bir profesyonel, bu etkinlikte herkes için bir şeyler var.

Awards

award
TON Society Turkey: blockchain meetingParticipants of TON Society Turkey: blockchain meeting. The event takes place on 25 Jan, 2024 at Ankara.

Participants 22

Did you participate in the activity, too? Sign up to see yourself on the list
avatar
Markus Heller
3 awards
avatar
Aimee Raynor
2 awards
avatar
Willard Jones
1 award
loadingloading
loadingloading
loadingloading